گیاه بابونه
سه شنبه. دی ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / گل محمدی / خرید و فروش غنچه گل محمدی آذربایجان

خرید و فروش غنچه گل محمدی آذربایجان

خرید و فروش غنچه گل محمدی آذربایجان به منظور صادرات آن به کشورهای همجوار مانند ترکیه و آذربایجان از اواسط اریبهشت تا اواخر تیرماه بازار داغی دارد. غنچه گل محمدی به صورت خشک و تر و تهیه شده از بهترین گلستان های آذربایجان توسط این مرکز قابل عرضه می باشد.

گل محمدی آذربایجان:

منطقه آذربایجان دارای گلستان های بسیاری می باشد که بهترین نوع گل محمدی مربوط به منطقه خوی می شود. به طوریکه به یکی از بزرگترین تولید کنندگان گل محمدی در اسان تبدیل شده است. در این استان حدود ۸۰۰ کیلوگرم گل از هر هکتار جمع آوری می شود و به خواستگاه گل محمدی در ایران از آن یاد می شود.

برداشت گل محمدی:

برداشت غنچه گل محمدی از اوایل اردیبهشت ماه تا اواخر تیرماه در منطقه آذربایجان ادامه می یابد. از میزان برداشت شده ۶۰ درصد آن برای عرق گیری و ۳۰ درصد خشک شده و میزان کمی نیز برای تهیه مربا و گل قند استفاده می شود. گل محمدی در اوایل صبح که هوا خنک می باشد چیده می شود و از این طریق مشتری پسندی آن نیز افزایش می یابد.

صادرات غنچه گل محمدی:

صادرات غنچه گل محمدی به صورت خشک شده و یا گل پرپر شده به کشورهای همسایه مانند آذربایجان و ترکیه انجام می گیرد که این میزان در مقابل صادرات گلاب بسیار ناچیز می باشد. اگر مایل به خرید و یا فروش با کیفیت ترین غنچه گل محمدی آذربایجان هستید، می توانید با شرکت ما در آذربایجان غربی تماس حاصل فرمایید.

غنچه گل محمدی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش غنچه گل محمدی ارگانیک

فروش غنچه گل محمدی ارگانیک برای صادرات

فروش غنچه گل محمدی ارگانیک با دارا بودن برگه تایید ارگانیک و با قیمتی بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه