گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / بیدمشک / خرید و فروش گل بیدمشک خشک ارومیه

خرید و فروش گل بیدمشک خشک ارومیه

خرید و فروش گل بیدمشک خشک ارومیه از اواخر اسفند ماه هر سال شروع می شود. فروش گل بیدمشک خشک ارومیه در ایران رواج بالایی داشته و بیدمشک خشک ارومیه را به محصولی سودآور تبدیل نموده است. قیمت فروش هر کیلو بیدمشک در تبریز، ارومیه، کاشان، شیراز متفاوت بوده و بسته به کیفیت و نوع گیاه اعلام می شود.

قیمت بیدمشک تازه در ارومیه با بهترین کیفیت در اواخر اوایل بهار توسط تولید کنندگان محصولات کشاورزی در ارومیه تعیین می‌شود.

اغلب خریدار بیدمشک تازه و خشک در ارومیه واحدهای صنعتی تولید عرق و اسانس می باشند، که از شهرهای کاشان، تبریز، کرمان، ارومیه و تهران به بازار فروش گل بیدمشک مراجعه نموده و خواهان بهترین قیمت و مرغوب ترین گل بیدمشک می باشند.

شکوفه های بیدمشک در استان آذربایجان غربی به عنوان بزرگترین مهد تولید بیدمشک در ایران آغاز بهار را نوید می دهند.

خرید و فروش گل بیدمشک

خرید و فروش گل بیدمشک:

در کتاب قانون ابن سینا یکی از گیاهانی که بسیار پیرامون آن صحبت شده است، بیدمشک می باشد.

این سینا در این کتاب اشاره کرده است که بیدمشک یکی از گیاهان معطر بوده و در صورتی که آب بیدمشک بر روی ورم ها پاشیده شود باعث کاهش ورم خواهد شد. شکوفه‌های گل بیدمشک به دلیل عطر و بوی شگفت انگیزی که دارند می توانند در تسکین و درمان بادهای متراکم سر بسیار موثر واقع شود.

بیدمشک روان کننده شکم بوده و ملین طبع می باشد.

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد و همچنین سایر کاربردهای دارویی و آرایشی بیدمشک در صنایع و تهیه دمنوش ها و چای ها، درو از انتظار نیست اگر شاهد خرید و فروش بالای بیدمشک در فصل بهار هستیم.

  • قیمت بیدمشک در شهرهای تولیدکننده این گیاه شامل ارومیه تبریز کاشان و شیراز تعیین می شود.
  • در شهرهای مبدا تولید کننده بیدمشک و سایر گیاهان دارویی، به دلیل حجم بالای تولید و ارائه قیمت عمده، قیمت یک کیلو گیاه بیدمشک بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.
  • بنابراین اگر خواهان قیمت مناسب گیاهان دارویی هستید بهتر است از انبارهای مبدا تولیدکننده این گیاهان، آنها را تهیه نمایید تا هزینه های حمل و سایر هزینه ها بر روی قیمت خرید گل بیدمشک و گیاهان دیگر اعمال نشود و از هرگونه هزینه اضافی در خرید و فروش گیاهان دارویی خودداری شود.

قیمت بیدمشک تازه:

مهم ترین دانستنی های که در مورد بیدمشک باید بدانیم این است که بیدمشک تازه زمانی با کیفیت می باشد که هیچ گونه رطوبت به آن نخورده باشد و قبل از بارش باران بهاری جمع شود چرا که بارش باران موجب کاسته شدن از کیفیت گل بیدمشک تازه خواهد شد.

بیشترین مراکز خریدار گل بیدمشک تازه صنایع تولیدی عرقیجات گیاهی می باشند و به دلیل حجم بالای خرید همیشه خواهان قیمت عمده گل بیدمشک تازه می باشند.

  • عرق بیدمشک ارومیه شهرت جهانی داشته و در میان عرق های تولید شده در استان گرانترین عرق محسوب می شود.
  • عرق بیدمشک موجود در ارومیه از گل بیدمشک تازه در اوایل بهار تهیه می‌شود.
  • بیدمشک همچنین به صورت خشک شده نیز قابل نگهداری هست و بازار خاص خود را دارد.

بنابراین هر چقدر کیفیت محصول تولید شده و شرایط نگهداری از آن بالا بوده و استانداردهای نگهداری از گیاه دارویی رعایت شده باشد، قیمت گل بیدمشک تازه و خشک نیز افزایش پیدا خواهد کرد و سودآوری خرید و فروش گل بیدمشک با کیفیت و مرغوب بیشتر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

خریدار گل بیدمشک

خریدار گل بیدمشک با مناسب ترین قیمت

خریدار گل بیدمشک با مناسبترین قیمت خرید گل بیدمشک از طریق این سایت شرکتی می …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه