گیاه بابونه
سه شنبه. دی ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / سرخارگل اکیناسه / خرید و فروش گل سرخارگل

خرید و فروش گل سرخارگل

خرید و فروش گل سرخارگل دارای صرفه اقتصادی بالایی بوده از سال اول کاشت گیاه سرخارگل تا جهارسال می توان از این گیاه به سود بالایی دست یافت. با توجه به آمارهای صادراتی ایران، گل سرخارگل آمار بالای صادرات را به خود اختصاص داده است. خریداران سرخارگل می توانند این گیاه را با مناسبترین قیمت و با کیفیتی مطابق استانداردهای صادرات تهیه نمایید.

سرخارگل یا اکیناسه چیست؟

سرخارگل یا اکیناسه یکی از گیاهان شناخته شده در گیاه شناسی آمریکاست که در دهه ۱۹۰۰ در اروپا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت گل سرخارگل همچنین به طور همزمان توسط اطبای سنتی و بومیان آمریکا و اروپای شمالی رواج پیدا کرد. به طوری که یکی از کاربردهای اصلی آن تقویت سیستم ایمنی می باشد.در حال حاضر نیز یکی از مکمل های موجود در رژیم غذایی در فروشگاه های بهداشت مواد غذایی است و همچنان موضوع بسیاری از مطالعات علمی در مورد تقویت کننده های سیستم ایمنی  است.

 

گیاه شناسی سرخارگل:

سرخارگل یکی از گیاهان چندساله متعلق به خانواده گل ستاره ای ها می باشد. از ویژگی های برگ های آن فاقد دندانه و کرک و سبز تیره رنگ می توان اشاره کرد. حداکثر راتفاع این گیاه ۱ تا ۱/۵ متر می باشد. سافه این گیاه منشعب ، پرز دار و خشن بوده و دارای گل صورتی ارغوانی،  قرمز ارغوانی، زرد و نارنجی می باشد.

 

شرایط کاشت گل سرخارگل:

این گیاه خاک های لومی و سبک غنی شده با خا کبرگ را ترجیح می دهد و به نور بالایی برای رشد نیاز داشته و مقاوم به تنش سرما می باشد و به این دلیل نیز در بسیاری از مناطق سردسیر ایران مانند اردبیل به راحتی و به صورت انبوه کاشت می شود. علاوه بر این به خشکی نیز مقاوم بوده و در شرایط نیمه سایه نیز به خوبی رشد می کند.

 

تکثیر گیاه سرخارگل:

این گیاه را  میتوان از طریق تکثیر با بذر و کاشت بذر آن در گلخانه تکثیر کرد.

همچنین بوته های سه ساله این گیاه را به جند قسمت تقسیم می کنند و هرکدام را به صورت جداگانه در محیط مرطوب کشت می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

بازار فروش سرخارگل

بازار فروش سرخارگل به حال خود و گل

بازار فروش سرخارگل بسته به نوع محصول مورد نیاز مشتری متغیر می باشد. گل سرخارگل …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه