گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / گیاهان دارویی / فروش بابونه با قیمت ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان

فروش بابونه با قیمت ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان

فروش بابونه در سال ۹۸ به عنوان یکی از مهمترین گیاهان دارویی صادراتی کشور با قیمت ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان بسته به کیفیت گیاه، در مرکز تولید بابونه صورت می گیرد. بابونه در بسته بندی های گل خالص و پودر شده به دو صورت سورت شده و معمولی( به حال خود) موجود می باشد.

گل بابونه بواسطه خواص دارویی بینظیری که دارد جایگزین داروهای شیمیایی شده است و از این رو خرید و فروش و ارسال آن به سرتاسر شهرهای ایران بسیار باب گشته است.

بابونه تولید شده در ایران به دلیل ارگانیک بودن و همچنین فراوانی گلهای بابونه خودرو در دشت های ایران بسیار با کیفیت می باشد و بنابراین مقدار بالایی از صادرات گل بابونه را به کشورهای ترکیه عربستان عراق و کشورهای اروپایی به خود اختصاص داده است.

فروش عمده بابونه و عرضه آن به شرکت های صادراتی گیاهان دارویی:

  • از مزیت های فروش عمده بابونه می توان اشاره کرد که در صورت خرید و فروش گیاهان دارویی به صورت عمده از مرجع تولید، قیمت آنها بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود. فروش بابونه نیز از این مهم مستثنی نمی باشد.
  • امروزه به دلیل وجود سایت های اینترنتی خرید و فروش گیاهان دارویی از جمله فروش عمده گیاه بابونه دسترسی به مراکز مستقیم تولید گیاهان دارویی بسیار سهل و آسان گشته است.
  • مشتریان گیاهان دارویی ترجیح می‌دهند تا گیاه را به طور مستقیم از تولید کننده و با قیمتی مناسب تهیه نمایند.
  • این امر باعث شده است قیمت گیاهان دارویی در بازار تعدیل شود و سود مناسبی را برای هر دو خریدار و فروشنده در پی داشته باشد.
  • صادرات گل بابونه که بیشتر از نوع فروش بابونه گاوی می‌باشد و هم‌چنین پودر بابونه مخصوصاً فروش بابونه آلمانی، به کشورهایی نظیر آلمان، روسیه، ترکیه بسیار مورد توجه تاجران خارجی و داخلی می باشد.
  • به طوری که تاجران خارجی که وارد ایران می‌شوند در در هنگام خرید گیاهان دارویی مشهور مانند خرید گل محمدی، بهارنارنج، آویشن، حتماً گل بابونه گاوی مخصوص ایران را نیز درخواست خواهد کرد.
  • نا گفته نماند که قیمت بابونه پیشنهاد شده به تاجران خارجی بسیار برای آنها اهمیت دارد و از این رو بهتر است که قیمت را از مراکز معتبر و تولید کننده گل بابونه در ایران تهیه نمایید.
  • موضوع دیگری که تاجران خارجی گیاهان دارویی به آن بسیار توجه می کنند موضوع ارگانیک بودن گیاهان دارویی باشد.
  • گل بابونه به دلیل اینکه در دشت های ایران به صورت خودرو وجود دارد بنابراین اکثراً به صورت ارگانیک و عاری از هرگونه ماده شیمیایی و کود و سم می باشد.
  • با این وجود بهتر است که برای اطمینان از ارگانیک بودن گل بابونه، مقداری نمونه بابونه از مرکز تولید کننده و عرضه گل بابونه تهیه نمایید و آن را به شرکت های صادراتی گیاهان دارویی ارائه دهیم تا برای گرفتن برگه تایید ارگانیک بودن از شرکت های معتبر گیاهان دارویی اقدام نمایند.

 

فروشندگان گل بابونه:

فروشندگان گل بابونه اکثراً عطاری ها و مراکز طب سنتی در سطح کشور می باشند.

به دلیل افزایش تقاضا برای گیاهان دارویی امروزه مراکز عرضه گیاهان دارویی بسیار رونق یافته اند.

یکی از مهمترین مراکز تهیه گیاهان دارویی که می‌توان به آن اشاره کرد سایت های خرید و فروش گیاهان دارویی می باشند.

از مزایای خرید اینترنتی گیاه بابونه از سایت شرکتی مرکز بابونه ایران می توان به تسریع روند ارسال نمونه و صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری اشاره کرد

مرکز بابونه ایران یکی از مراکز ایست که می‌توانید با خیال راحت گیاه‌ دارویی مورد نیاز خود را به طور مستقیم از تولید کننده و با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه تهیه نمایید.

بازار بابونه ایران این امکان را به شما خواهد داد تا گیاه بابونه مورد نیاز خود را اعم از بابونه گاوی، یا بابونه آلمانی، بابونه محلی، بابونه اردبیلی، را در کیفیت های مختلف و در بسته بندی های مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

کیفیت مورد پسند مشتری یکی از مهمترین مسائلی است که کارشناسان این شرکت توجه بالایی به آن دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه همیشه بهار

فروشگاه اینترنتی فروش گل همیشه بهار و گیاهان دارویی

فروشگاه همیشه بهار اقدام به فروش اینترنتی گیاهان دارویی و گل همیشه بهار با ارزانترین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه