گیاه بابونه
پنج شنبه. دی ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / گیاه کارلا / فروش خربزه تلخ گیاه کارلا

فروش خربزه تلخ گیاه کارلا

فروش خربزه تلخ یا گیاه کارلا از طریق این سایت امکان پذیر شد. خربزه تلخ از خانواده کدوئیان بوده و به دلیل خواص دارویی زیادی که دارد جایگاه ویژه ای را در بازار های گیاهان دارویی به خود اختصاص داده است.

فروش خربزه تلخ زمانی مرسوم شد که اهمیت این گیاه در کاهش قند خون افراد دیابتی مشخص شد و بدین ترتیب تولید کنندگان گیاهان داروییی به فکر تولید و فروش گیاه کارلا افتادند. با اینکه گیاه کارلا را در هوای باز در استان های گرم مانند سیستان بلوچستان و بوشهر به راحتی کشت می شود ولی در نواحی سردسیری مانند تهران و ارومیه نیز کشت کارلا در گلخانه به خوبی و باکیفیت بالا صورت می گیرد.

از آنجایی که که قبلا راجع به شرایط کشت گیاه کارلا صحبت کردیم در این مقاله نیز به برخی خواص درمانی این گیاه اشاره خواهد شد.

دیابت و خربزه تلخ:

دیابت بیماری است که افراد زیادی را امروزه درگیر کرده است که با مصرف مداوم این گیاه  قند خون این افراد کاهش می یابد. همچنین مقاومت به انسولین را بدون نیاز به داروی شیمیایی درمان می کند.

 

سرطان:

استفاده از آب گیاه کارلا به دلیل دارا بودن انواع آنتی اکسیدان ها می تواند در پیشگیری از سرطان موثر باشد. به سم زدایی بدن از انواع سموم نیز کمک کننده است

آسم:

مصرف کارلا یا خربزه تلخ خلط موجود در ریه ها و مجاری تنفسی را زدوده و به درمان سرفه های مزمن و مشکلات تنفسی کمک کننده است.

کاهش وزن:

خربزه تلخ فیبر بالا و کربوهیدرات پایینی داشته و به افرادی که قصد کاهش وزن دارند کمک میکند.

 

با توجه به خواص دارویی زیادی که این گیاه دارا می باشد مصارف آن نیز روز به روز در حال افزایش است بنابراین توصیه ما به کشاورزان و تولید کنندگان این است که می توانند در کنار سایر محصولات تولیدی این گیاه را نیز کشت داده و به سود اقتصادی بالایی دست پیدا کنند.

همچنین برای تهیه بذر این گیاه کارلا می توانید با این مرکز فروش تماس حاصل نمایید

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

قیمت میوه کارلا

قیمت میوه کارلا خشک شده و کاملا بهداشتی

قیمت میوه کارلا در ایران نوسان بسیار بالایی دارد و این تفاوت قیمت تحت تاثیر …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه