گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / بابونه آلمانی / قیمت خرید اسانس بابونه ی آلمانی

قیمت خرید اسانس بابونه ی آلمانی

قیمت خرید اسانس بابونه ی آلمانی توسط شرکت های تولید کننده آن تعیین شده و بر حسب اینکه از لحاظ کیفیت در چه سطحی باشد برچسب های قیمتی متفاوتی را درا می باشد.

در اکثر گیاهان به خصوص گیاهانی مانند بابونه، نعناع، آویشن و نعناع فلفلی که در دسته گیاهان معطر و دارویی دسته بندی می شوند ترکیبات بی رنگ و فرار و روغنی وجود دارند که به آنها اسانس گفته می شود. اسانس حاصل از گیاه بابونه در صنایع عذایی و داروسازی و لوازم آرایشی بهداشتی کاربردهای فراوانی دارد و اغلب به عنوان ضد التهاب از آن استفاده می شود.

کاپیتول های گل بابونه:

دارای ۰٫۲ تا ۰٫۳۶ درصد اسانس می باشد که تا زمانی که تازه است رنگ آبی تیره داشته و تحت تاثیر نور و هوا به رنگ سبز و قهوه ای در می آید

 

قیمت اسانس بابونه

کاربردهای درمانی اسانس بابونه:

ضد تشنج، بیحس کننده، ضدعفونی کننده بوده و باعث افزایش تعداد گلبول های سفید خون شده و به دلیل خاصیت ضد ترشحی و ضدالتهابی می تواند در رفع یبوست هایی که حاصل از تجمع مواد دفعی در روده هستند، موثر واقع شود.

چای بابونه:

برای در کردن چای بابونه می توانید یک قاشق از گل خشک شده آن را در آب جوش ریخته و بعد از دم کشیدن آنرا مصرف نمایید. که برای دلپیچه های حاصل از نفخ و حالات تشنجی بسیار مفید می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه دارویی بابونه

نمایندگی فروش گیاه دارویی بابونه در ایران

فروش گیاه دارویی بابونه در ایران از طریق نمایندگی های مستقردر شهرستان های تولید کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه