گیاه بابونه
دوشنبه. دی ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / گیاه دارویی بابونه / قیمت گیاه دارویی بابونه ایران

قیمت گیاه دارویی بابونه ایران

گیاه دارویی بابونه در ایران یکی از هزاران گیاه دارویی است که انواع مختلفی داشته و بسته به نحوه فرآوری به صورت پودر یا گل و همچنین کیفیت آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.
بابونه یکی از مهمترین و اصلی‌ترین گیاهان دارویی است، که برای درمان انواع مختلف بیماری ها به صورت دم نوش و قرص‌ و شربت مورد استفاده قرار می گیرد و از دیرباز توسط اطبای سنتی تجویز می شود.یخش های مورد استفاده گیاه بابونه بیشتر قسمت گل آن می باشد که دارای خواص بسیار زیادی است و اغلب به صورت خودرو در کنار جاده ها می روید. سایر قسمت های بابونه مانند ساقه و اندام هوایی همراه با گل آن به صورت پودر شده در عطاری ها یافت می شود که مردم از آن برای استفاده در تهیه چای و یا ماسک برای بهره مندی از خاصیت آرامبخشی آن استفاده می کنن.
استفاده از چای بابونه به صورت یک دمنوش روزانه و  قبل از صبحانه می‌تواند برای بدن بسیار مفید باشد و موجب می گردد تا عملکرد سیستم گوارش بدن تسهیل یابد. چای بابونه تلخ بوده و سرشار از آنتی اکسیدان ها و فلاونوئید ها می باشد. قسمت دارویی گیاه بابونه اغلب  گل آن می باشد و به گل های آن کاپیتول گفته می‌شود. گیاه دارویی بابونه هم به صورت پودر شده و هم به صورت گل خالص در این مرکز موجود می باشد است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

عرضه گل بابونه

عرضه گل بابونه با بهترین کیفیت و قیمت ارزان

عرضه گل بابونه با بهترین کیفیت و قیمت ارزان توسط چه مراکزی انجام می شود؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه