گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / بابونه آلمانی / مرکز خرید گل بابونه آلمانی

مرکز خرید گل بابونه آلمانی

در این مرکز خرید شما را با بهترین شرایط کاشت گل بابونه آلمانی آشنا خواهیم کرد. گیاه بابونه آلمانی از لحاظ گیاه شناسی دارای ارتفاع پنجاه تا هشتاد سانتی متر بوده و جز گیاهان یک ساله و زمستان گذارن طبقه بندی می شود. گیاه دارای گل های سفید می باشد که به دورتادور طبق مدور زردرنگ قرار داشته و بسیار معطر هستند. برگها سبز و بریده بریده و بسیار نازک هستند.

بابونه آلمانی را می توان در مناطقی نسبتا سرد پرورش داد، چرا که این گیاه در برابر سرما از خود مقاومت نشان می دهد و اگر گرما در حد متوسطی فراهم باشد، برای گیاه کافی است. در میان انواع مختلف روش های تکثیر گیاهان، بذر و نشا بابونه گزینه مناسبی برای کاشت می باشند.

 

کاشت گیاه بابونه آلمانی

اگر قصد دارید از بذر برای تکثیر گیاه استفاده نمایید بهتر است بدانیم، به طور تقریبی ۳۰۰ تا ۵۰ گرم بذر برای تولید نشا در سطح یک هکتار زمین کافی می باشد. اما اگر می خواهید به طور مستقیم از بذر استفاده کنید باید سه تا ۵ کیلوگرم بذر را به طور مستقیم در یک هکتار زمین بکارید. البته مقدار بذر مورد نیاز به خلوص بذرها نیز بستگی دارد. توجه داشته باشید که در کشت کرتی باید بین هر بوته ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر فضا وجود داشته باشد.

 

آبیاری گیاه بابونه آلمانی

بابونه از گیاهان مقاوم به کم آبی می باشد و از این جهت برای کاشت در مناطق کم آب مناسب می باشد. در بهترین شرایط اگر گیاه را در فواصل زمانی ۷ تا ۱۰ روز آبیاری نماییم، نتایج دلخواه کشتی حاصل خواهد شد.

 

زمان مناسب کاشت گیاه بابونه آلمانی

در روش کاشت مستقیم نیمه دوم شهریور تا اوایل مهر ماه بهترین زمان کاشت پاییزه و ابتدای بهار مساعد ترین زمان کاشت بهاره می باشد. اما اگر در خزانه کاشت صورت بگیرد با در نظر گرفتن آب و هوای غالب منطقه میتوان اوایل اسفند ماه را بهترین زمان کاشت اعلام کرد.

 

جوانه زنی بذر های گیاه بابونه

بذر بابونه آلمانی نیازمند دوره سرما نبوده و در بهترین حالت، پس از برداشت به حدود ۲۰۰ روز زمان نیاز دارند تا جوانه زدن را آغاز کنند که زمان جوانه زدن نیز ۶ تا ۸ روز زمان نیاز دارد.

 

شرایط PH و خاک مورد نیاز بذر بابونه

یهترین خاک برای رشد بابونه آلمانی نوع لومی بوده و خوشبختانه طیف وسیعی از PH را تحمل می کند اما اگر بتوانیم ۶/۷ را برای گیاه فراهم کنیم بهترین PH رشدی گیاه می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه دارویی بابونه

نمایندگی فروش گیاه دارویی بابونه در ایران

فروش گیاه دارویی بابونه در ایران از طریق نمایندگی های مستقردر شهرستان های تولید کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه