گیاه بابونه
سه شنبه. دی ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / گیاهان دارویی / خرید و فروش گیاهان دارویی در بازار بابونه

خرید و فروش گیاهان دارویی در بازار بابونه

خرید و فروش گیاهان دارویی در بازار بابونه موجبات عرضه گیاهان دارویی با کیفیت و با ارزانترین قیمت فروش انواع گیاهان دارویی را فراهم آورده است. در این کانال خرید و فروش گیاهان دارویی انواع بابونه، غنچه گل محمدی، گلبرگ پر گل محمدی و انواع آویشن شیرازی، آویشن پهن برگ و سوزنی و بادرنجبویه(ملیس) و نعناع و گل همیشه بهار با مناسبترین قیمت خرید و فروش گیاهان دارویی قابل عرضه می باشد.

 • خرید گیاهان دارویی از کشاورزان توسط این شرکت گیاهان دارویی با قیمت روز و با مناسبترین قیمت برای عرضه به شرکت های خرید و فروش گیاهان دارویی در حال انجام می باشد.
 • خرید گیاهان دارویی از کشاورزان موجب عرضه بهترین قیمت به  شرکت های فرآوری گیاهان دارویی و همچنین تاجران گیاهان دارویی شده و از اینرو موجب جلب اعتماد کشاورز و خریدار گیاهان دارویی گشته است.
 • همچنین این امر موجب سازماندهی شبکه خرید و فروش گیاهان دارویی و رفع نیازهای خریداران گیاهان دارویی و عرضه محصولات با کیفیت به آنها شده است.
 • گیاهان دارویی تولید شده در کشور از نظر کیفیت محصول درجه بندی شده، و انواع درجه یک و دو و سه را شامل می شوند، که بسته به نیاز مشتری و خریدار این محصولات به آنها عرضه می شود.
 • انواع گیاهان دارویی درجه یک و در بسته بندی های مناسب صادرات جهت عرضه به تاجران بین المللی گیاهان دارویی در بازارهای خارجی توسط کشاورزان این مجموعه موجود می باشد.

خرید و فروش گیاهان دارویی در بازار:

سالیان سال است که مردم برای درمان بیماری هایی که با آن درگیر هستند از داروهای شیمیایی استفاده می کنند و با گذشت زمان عوارض استفاده از این داروها آشکار گشته است، بنابراین مردم به این نتیجه رسیدند که مانند زمان های قدیم بایستی از گیاهان دارویی و خواص دارویی شگفت انگیز گیاهان برای درمان بیماری های خود کمک بخواهند.

افزایش روز افزون گرایش مردم به گیاهان دارویی موجب خرید و فروش گیاهان دارویی در بازارهای داخلی و خارجی گشته است.

همچنین بعضی گیاهان دارویی بومی کشور ایران بوده و فقط در ایران یافت می شوند که این امر نیز موجب جلب توجه تاجران گیاهان دارویی سایر کشورها به این نعمت های خدادادی در کشور عزیزمان گشته است و ما شاهد تقاضای گیاهان دارویی از کشورهای خارجی در ایران هستیم.

از مهمترین گیاهان دارویی در بازار های داخلی و خارجی گیاهان دارویی:

از مهمترین گیاهان دارویی در بازار های داخلی و خارجی گیاهان دارویی:

 • گل محمدی: غنچه گل محمدی و پر گلبرگ محمدی
 •   گل همیشه بهار انواع بابونه گاوی، شیرازی، اردبیلی زر، بابونه سفید
 • بادرنجبویه یا ملیس
 •   انواع آویشن
 • اسطخودوس
 • انواع صمغ ها، باریجه و کتیرا

فروش عمده انواع غنچه گل محمدی:

گل محمدی ایران یکی از پرطرفدارترین انواع گل محمدی در جهان می باشد که بیشترین سهم تولید گل محمدی در جهان نزدیک به ۷۱ درصد و مربوط به کشور عزیزمان ایران است.

مهم ترین محصولات گل محمدی قابل عرضه در این مرکز فروش:

 • غنچه گل محمدی درجه یک
 • گلبرگ یا پر گل محمدی درجه یک
 • و گل محمدی باز و گلاب

از بین بهترین گل محمدی های تولید شده خرید و فروش غنچه گل محمدی آذربایجان و لاله زار و لایزنگان می توان اشاره کرد که قابل عرضه به بازارهای صادرات خارجی جهت صادرات به کشورهای همسایه می باشند.

گل محمدی یکی از با ارزش ترین گیاهان دارویی تولید شده در ایران می باشد که می توان فرآورده های مختلفی از این گیاه را شامل غنچه گل محمدی پر گل محمدی و مخصوصاً گلاب و اسانس و افشره گل محمدی را بعد از فرآوری به بازارهای صادراتی ارائه نماییم و از این امر باعث ارزآوری به کشور و افزایش سود حاصل از کسب و کار گیاهان دارویی خواهد شد

فروش گل همیشه بهار:

گل همیشه بهار یکی از انواع گیاهان دارویی با زیبایی چشم نواز و دارای خواص بی نظیر فراوانی می باشد که به دلیل کاربرد های بالا و استفاده های فراوانی که از این گیاه در صنعت تولید دارو و لوازم آرایشی بهداشتی می شود بازار خرید و فروش گل همیشه بهار نیز برحسب تقاضا روز به روز در حال افزایش می باشد.

همیشه بهار یکی از انواع دیگری از گیاهان دارویی می باشد که جهت صادرات و مصارف دارویی در بازارهای خارجی توسط کشاورزان و تولید کنندگان گیاهان دارویی در ایران تولید می‌شود.

این شرکت نیز دریچه ای است به سوی تولیدکنندگان گل همیشه بهار تا گیاهان با کیفیت تولیدی خود را به بازارهای جهانی عرضه نمایند.

فروش همیشه بهار

خرید و فروش آویشن و بادرنجبویه درجه یک صادراتی:

 • آویشن یکی از فراوان ترین گیاهان دارویی تولید شده در ایران ازلحاظ انواع و کیفیت می باشد.
 • مهمترین انواع آویشن موجود در ایران می توان بع آویشن شیرازی، آویشن کوهی، آویشن پهن برگ و آویشن سوزنی و آویشن باغی اشاره نمود.
 • اگر به دنبال بادرنجبویه درجه یک صادراتی و گیاهان دارویی درجه یک هستید بهتر است که بدانید برای تشخیص این گیاهان، دقت به ظاهر گیاه و عطر و بوی آن بسیار مهم می باشد.
 • گیاه دارویی درجه یک صادراتی به گیاهی گفته می‌شود که سورت شده باشد و تمیز شده باشد و از لحاظ ظاهر و گیاه یکدست باشد و رنگ آن هر چقدر تیره تر و پررنگ تر باشد تایید کننده کیفیت گیاه است.
 • با گذشت زمان و از دست رفتن کیفیت گیاه و یا شرایط نامناسب نگهداری، گیاهان دارویی تغییر رنگ داده و اغلب زرد و یا سیاه می شوند و همچنین با از دست دادن کیفیت عطر و اسانس گیاه نیز از بین خواهد رفت.

 

خرید گیاهان دارویی توسط این مرکز:

خرید گیاهان دارویی توسط این مرکز با دقت بسیار بالا و به طور مستقیم از کشاورزان انجام می شود.

سایت اینترنتی خرید و فروش ایجاد شده توسط این مرکز دریچه ای است که شما را از حضور فیزیکی در زمین های کشاورزان و مراکز فروش گیاهان دارویی بی نیاز کرده  و تضمین کیفیت گیاهان خریداری شده را برعهده گرفته است.

چنانچه تولید کننده گیاهان دارویی هستید می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و گیاه دارویی خود را به متخصصین گیاهان دارویی در این شرکت جهت خرید عرضه نمایید.

فروش گیاهان دارویی در این شرکت همراه با ارسال نمونه و با تضمین کیفیت مطابق با کل بار به مشتری انجام می شود.

ارتباط گسترده این شرکت با تولیدکنندگان گیاهان دارویی در سراسر کشور موجب شده است که شما هر نوع گیاهی را که نیاز دارید می توانید در شهر خود و به طور مستقیم از کشاورز تحویل بگیرید.

خرید گیاهان دارویی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

عرضه گل بابونه

عرضه گل بابونه با بهترین کیفیت و قیمت ارزان

عرضه گل بابونه با بهترین کیفیت و قیمت ارزان توسط چه مراکزی انجام می شود؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه