گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / سرخارگل اکیناسه / خرید گیاه دارویی سرخارگل یا اکیناسه در ایران

خرید گیاه دارویی سرخارگل یا اکیناسه در ایران

خرید گیاه دارویی سرخارگل یا اکیناسه با خواص اعجاب انگیز در درمان بیماری ها روز به روز در حال افزایش است. کشت گیاه دارویی سرخارگل توسط بذر و نشا صورت می گیرد. اکیناسه در سال دوبار برداشت می شود و سود هفت برابری این گیاه صرفه اقتصادی بالایی برای کشاورزان و خریداران سرخارگل در بازار ایران به دنبال دارد.

گیاه سرخارگل:

گیاه دارویی سرخارگل یکی از گیاهان متعلق به خانواده کاسنی می باشد که بومی آمریکاست. دکتر رضا امید بیگی این گیاه را برای اولین بار به ایران آورد و آقای دکتر سید محمد فخر طباطبایی نام سرخارگل را به این گیاه عطا کرد.

آشنایی با گیاه شناسی سرخارگل امری ضروری برای خرید این گیاه ارزشمند می باشد. و در صورت آگاهی کامل است که می توانید خرید گیاه دارویی سرخارگل را با اطمینان خاطر انجام داده و از خواص دارویی این گیاه به خوبی بهره مند شوید.

کشت سرخارگل امروزه در اکثر شهرهای ایران به صورت انبوه انجام میگیرد و سالانه دوبار گل های این گیاه برداشت شده و به بازار های گیاهان دارویی داخلی و خارجی عرضه می شود.

گل، ریشه و بذر های سرخارگل همگی مورد استفاده در امر خرید و فروش این گیاه می باشند. سرخارگل به حال خود نیز به صورت اندام هوایی کامل گیاه برای مصارف عرق گیری قابل عرضه می باشد.

سرخارگل یا اکیناسه در درمان عفونت های ویروسی و سرماخوردکی و آنفولانزه بسیار بوده و به عنوان داروی ضد سرطان نیز شناخته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه سرخارگل

قیمت فروش گیاه سرخارگل

فروش گیاه سرخارگل در ایران رواج بالایی دارد و کیفیت این گیاه دارویی با ارزش …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه