گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / بابونه گاوی / خرید بابونه گاوی درجه یک

خرید بابونه گاوی درجه یک

خرید بابونه گاوی به دلیل شباهت زیاد آن به باونه آلمانی نیاز به مهارت بیشتری داشته و در این مرکز خرید ما شما را با انواع بابونه درجه یک آشنا خواهیم کرد. هدف متخصصین ما عرضه بهترین نوع گیاهان دارویی از جمله انواع بابونه با بهترین کیفیت و قیمتی معقول برای مشتریان عزیز می باشد.

در خرید بابونه گاوی به چه معیارهایی باید دقت داشت؟

بابونه گاوی یکی از هزاران گونه موجود در گروه خانواده گل ستاره ای ها می باشد که بیش از ۱۵ نوع آن در ایران یافت می شوند. به عنوان مثال اکثر مردم این بابونه را با نوع آلمانی اشتباه می گیرند که در این مقاله ما شما را با تفاوت های این دو آشنا خواهیم کرد. همچنین برای تهیه گیاه دارویی درجه یک اعم از بابونه و سایر گیاهان باید به شرایط کشتی و همچنین فرآوری و بسته بندی این گیاهان دقت داشت.

  • ویژگی های ظاهری بابونه گاوی وتفاوت آن با بابونه آلمانی:

  • بابونه گاوی از خانواده گل ستاره ای ها و گیاهی چندساله می باشد.
  • ساقه های آن زیرزمینی بوده و به صورت عمودی و راس یا ایستاده می باشند.
  • برگ ها نسبت به بابونه آلمانی تنک بوده و کرک دار یا بدون کرک می باشند. پهنک برگ به سمت انتهایی برگ به تدریج کوچک شده و بریدگی های کمتری دارد.
  • گل های آن نسبت به بابونه آلمانی درشت تر بوده و قسمت وسط گل نسبت به گلبرگ های آن بیشتر خودنمایی می نماید.
  • دوام و ماندگاری گل های بابونه گاوی نسبت به بابونه آلمانی بیشتر بوده و افرادی که به دنبال گل بابونه برای صادرات هستن بیشتر به دنبال این نوع بابونه می باشند.

تفاوت خواص دارویی بابونه آلمانی و باونه گاوی:

بر اساس مطالعات انجام شده و با توجه به مقالات مختلف در زمینه گیاهان دارویی این دو نوع بابونه تفاوت چندانی در ویژگی های دارویی نداشته و می توان نسبت به دسترس پذیری از هردو نوع استفاده نمود. مگر در شرایطی خاص که محیط کشت و شرایط رشدی این دو گیاه کاملا متفاوت بوده باشد که بر اساس تنش های مخیطی میزان ماده موثره هم در آنها متفاوت خواهد بود.

بنابراین توصیه ما به شما این است که قبل از خرید بابونه گاوی و انواع سایر گیاهان دارویی حتما با متخصصین و مشاورین این رشته در اتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه دارویی بابونه

نمایندگی فروش گیاه دارویی بابونه در ایران

فروش گیاه دارویی بابونه در ایران از طریق نمایندگی های مستقردر شهرستان های تولید کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه