گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / بادرنجبویه / خرید اینترنتی گیاه بادرنجبویه

خرید اینترنتی گیاه بادرنجبویه

خرید اینترنتی بادرنجبویه موجب افزایش دسترس پذیری هرچه بیشتر گیاه بادرنجبویه برای خریداران داخلی و خارجی گشته است. از این رو متخصصین ما نیز تهیه بهترین و با کیفیت ترین نوع گیاه را از طریق این سایت و با قیمتی مناسب امکان پذیر نموده اند.

آیا با گیاهشناسی بادرنجبویه آشنا هستید؟

گیاهی است از تیره نعناسانان که دارای ساقه های چهارگوش و پر از کرک می باشد. گل  های این گیاه در ابتدا زرد کم رنگ بوده و سپس به رنگ سفید و بنفش در می آیند که بوی تند لیمو از خود ساطع می کنند. گل ها نیز در ماه های تیر و مرداد ظاهر می شوند. از تمام بخش های گیاه استفاده دارویی می شود.

استفاده های دارویی گیاه بادرنجبویه:

دلایلی که این گیاه را بین مردم محبوب کرده است می توان به این مهم اشاره کرد که بو علی سینا این گیاه را برای تقویت قلب و انبساط روح بسیار تجویز می کرده است. برای درمان افسردگی می توان از آن به عنوان درمان کمکی استفاده کرد.در هضم غذا موثر بوده و دل پیچه و سو هاضمه را درمان می کند همچنین در بی خوابی های شبانه مفید واقع می شود.

اما همانند سایر گیاهان دارویی نباید به صورت خودسرانه مصرف شود چرا که دارای عوارضی بوده و مخصوصا در بارداری منع مصرف دارد. و همچنین با داروهای خواب آور و ضدافسردگی تداخل دارویی دارد.

گیاهان تولید شده توسط این شرکت اعم از بادرنجبویه و گل محمدی و سرخارگل و کارلا با بهترین شرایط کشتی و زیر نظر متخصصان کشت شده اند و خریداران این گیاهان دارویی ارزشمند می توانند گیاهان با کیفیت برابر صادراتی را از این مرکز با خیالی راحت و تضمین شده با قیمتی مناسب تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی برگ خشک بادرنجبویه

قیمت خرید اینترنتی برگ خشک بادرنجبویه

خرید اینترنتی برگ خشک بادرنجبویه به طور مستقیم از مراکز تولید کننده بادرنجبویه در سطح کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه