گیاه بابونه
سه شنبه. دی ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / گیاه کارلا / فروش خربزه تلخ با قیمت عمده

فروش خربزه تلخ با قیمت عمده

فروش خربزه تلخ به دلیل خواص دارویی فراوان آن بسیار مورد توجه مردم بوده و حجم بالای خرید و فروش خربزه تلخ یا کارلا با قیمت عمده و مناسب را عطاری ها به خود اختصاص داده اند.

خربزه تلخ یا Momordica charantia گیاهی ست شبیه به کدو که مزایای درمانی مختلفی دراد و از این رو به تازگی در جهان بسیار مشهور شده است. خربزه تلخ یا کارلا در ایران نیز به تازگی رواج پیدا کرده است و از آن در تهیه کپسول های دارویی مکمل درمان برای دیابت و افزایش وزن یا کاهش وزن استفاده می شود. عصاره های خربزه تلخ و همچنین پودر کارلا نیز به شکل گسترده در دسترس هستند. فروش خربزه تلخ یا کارلا عمدتا برای مصارف داروسازی و تهیه کپسول ها و قرص ها و به صورت پودر شده و یا خشک شده در عطاری ها صورت می گیرد.

گیاه کارلا یا خربزه تلخ و خاصیت درمانی آن:

تحقیقات اولیه نشان می دهد که ترکیبات موجود در خربزه تلخ ممکن است اثرات مشابهی با انسولین که هورمون مسئول ورود قند به سلول ها است را داشته باشد. از این رو این فعالیت می تواند مقاومت به انسولین را کاهش داده و مانع از افزایش قند خون شود و تصور می شود که خربزه تلخ ممکن است به مبارزه با دیابت کمک کند.

گیاه کارلا یا خربزه تلخ را از کجا تهیه کنیم؟

خوشبختانه امروزه در ایران کشاورزان زیادی مبادرت به کشت کارلا در سطح انبوه نموده اند و خریداران این گیاه با ارزش می توانند به راحتی از طریق سفارش اینترنتی و یا با مراجعه به عطاری ها و داروخانه های گیاهی این گیاه را به صورت پودر شده و یا خشک شده و اسلایسی تهیه نموده و از مزایای درمانی آن بهره مند شوند.

همچنین داروهای متعددی نیز به صورت قرص و کپسول کارلا در داروخانه های سراسر کشور در دسترس عموم قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

پودر گیاه کارلا خالص و بهداشتی را از کجا بخریم

در این مرکز فروش پودر گیاه کارلا کاملا ارگانیک و تهیه شده از میوه های …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه