گیاه بابونه
سه شنبه. دی ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / بابونه شیرازی / قیمت گل بابونه شیرازی در تهران

قیمت گل بابونه شیرازی در تهران

قیمت گل بابونه شیرازی در تهران را مرکز فروش گل بابونه در استان های تولید کننده گل بابونه تعیین می کنند. قیمت فروش عمده گل بابونه شیرازی در شیراز تعیین کننده قیمت گل بابونه در مراکز پخش خواهد بود. تهران به عنوان برزگترین مرکز پخش گل بابونه و گیاهان دارویی شناخته می شود.

 • گل بابونه شیرازی به صورت گسترده در مزارع و کوه های اطراف شیراز می روید و این امر استان شیراز را به مهد گل بابونه شیرازی تبدیل نموده است.
 • گل بابونه شیرازی علاوه بر شیراز در استان های کهکلویه و بیر احمد و خوزستان نیز به صورت انبوه به بهره برداری می رسد.
 • تقاضای بالای بازار های داخلی و خارجی برای خرید و فروش گل بابونه موجب شده است مردم استان های تولیدکننده گل بابونه مبادرت به جمع آوری گل بابونه به صورت تناژ نمایند.
 • در صورتی که جمع آوری و انبار کردن گل بابونه شیرازی همراه با رعایت اصول نگهداری گیاهان دارویی باشد، سود خوبی را در پی خواهد داشت.

 

قیمت گل بابونه در تهران:

 • بابونه گیاهی بسیار زیبا با خواص دارویی شگفت انگیز می باشد و یکی از گیاهان پرکاربرد در صنعت تولید لوازم آرایشی بهداشتی و انواع شوینده ها است.
 • مرکز پخش گیاهان دارویی در تهران یکی از بزرگترین مقصد های توزیع و فروش بابونه در کشور می باشد.
 • تهران و کرج دارای بزرگترین انبار های جمع آوری گیاهان دارویی برای نگه داری از آن ها بوده و بیشتر تاجرین خارجی و ایرانی این انبارها را به عنوان مرکز فروش بابونه می شناسند. بنابراین دور از انتظار نیست که گل بابونه شیرازی تولید شده در تمامی استان‌ها برای ارسال به بازار پخش در تهران آماده شوند.
قیمت گل بابونه در زمان فروش عمده بابونه در شهرهای مبدا تولید بابونه تعیین می شود
 • بنابراین تعیین قیمت کلی برای انواع گل بابونه فقط در مرکز فروش بابونه امکان پذیر می باشد و این قیمت‌ها همانند سایر محصولات کشاورزی همواره در حال تغییر هستند و برای آگاهی از قیمت روز بابونه باید با مشاورین مراکز خرید و فروش بابونه و سایر گیاهان دارویی به صورت آنلاین در ارتباط باشید.
ویژ گی های بابونه شیرازی

قیمت گل بابونه در تهران

خرید بابونه از مراکز فروش مستقیم:

مراکز فروش مستقیم بابونه به مراکزی که در مهد پرورش بابونه هستند اطلاق می شود.

انواع گل بابونه به صورت وحشی در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، شیراز، خوزستان و برخی استان های شمالی کشور می روید.

گل بابونه که به صورت وحشی و خودرو از طبیعت جمع آوری می شود کاملاً ارگانیک بوده و اگر به درستی و بدون آسیب زدن به گل چیده شده و با روش های صحیح خشک شود بهترین گزینه برای عرضه به بازارهای صادرات گل بابونه خواهد بود.

کلیک نمایید تا با نحوه خشک کردن بابونه آشنا شوید.

خرید بابونه محدود به بازارهای داخلی نمی شود چرا که بابونه تولید شده در ایران به دلیل اینکه اغلب ارگانیک می باشد و از طبیعت جمع آوری شده است بسیار مورد پسند کشورهای وارد کننده گیاهان دارویی می باشد.

اغلب مشتریان خارجی خریدار بابونه کشورهایی مانند آلمان، ترکیه، روسیه، چین و کشورهای عربی هستند.

از متقاضیان خرید بابونه همچنین می توان به شرکت های فعال در زمینه تولید صنایع غذایی و انواع شوینده های بهداشتی با عصاره بابونه همچنین شرکت های داروسازی تولید کننده گیاهان دارویی اشاره نمود

خرید بابونه از مراکز فروش مستقیم تولید کننده بابونه مزایای زیادی دارد:

 • قیمت عمده و ارزان
 • کیفیت بالا
 • کاهش هزینه های حمل و نقل
 • خرید تضمینی و مستقیم از تولید کننده

خرید بابونه از مراکز فروش مستقیم

عرضه گل بابونه در این مرکز فروش به چه صورت می باشد:

 • در این مرکز خرید و فروش اینترنتی گل بابونه و انواع گیاهان دارویی تمامی محصولات مورد نیاز خود را می توانید با قیمت فروش عمده تهیه نمایید.
ارسال تمامی گیاهان دارویی اعم از گل بابونه در این شرکت به طور مستقیم از استان های تولید گیاهان دارویی انجام می پذیرد.
 • این سایت شرکتی به طور مستقیم با تمامی تولیدکنندگان در سراسر کشور به صورت روزانه در ارتباط بوده و تمامی محصولات خریداری شده برای شرکت در انبارهای شهر مبدا نگهداری می شوند تا هزینه های حمل و نقل برای مشتری کاهش یابد.
 • تمامی گیاهان دارویی مورد نیاز خود و انواع بابونه اعم از بابونه شیرازی و بابونه گاوی و بابونه آلمانی را می توانید از مشاورین شرکت درخواست نماید و حتی با تهیه نمونه از گیاه مورد نظر از نزدیک کیفیت آن را مشاهده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه دارویی بابونه

نمایندگی فروش گیاه دارویی بابونه در ایران

فروش گیاه دارویی بابونه در ایران از طریق نمایندگی های مستقردر شهرستان های تولید کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه