گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۲ ۱۴۰۰
خانه / بابونه سفید / قیمت بابونه سفید در محل فروش عمده

قیمت بابونه سفید در محل فروش عمده

قیمت بابونه سفید ایرانی درجه یک و با گل های درشت و یکدست را در بازار بابونه ایران با قیمت مناسب از ۱۶ تا ۲۳ هزار تومان خریداری نمایید. در محل فروش عمده بابونه قیمت گیاه بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

گل بابونه سفید یکی از انواع بابونه موجود در ایران می باشد که به دلیل خواص دارویی فراوان که دارد بسیار پرکاربرد می باشد.

خرید و فروش بابونه سفید به دلیل دارا بودن گلهای درشت و سفید بسیار مرسوم بوده و در نظر مشتریان جهانی بازارهای صادراتی بسیار جلب توجه می نماید.

قیمت بابونه سفید در بازار بابونه ایران در سال ۹۸ نسبت به قیمت بابونه در سال ۹۷ افزایش چشمگیری داشته است.

به طوری که قیمت بابونه سفید در پاییز ۹۸ به مرز ۳۹ هزار تومان هم رسیده است.

در این سایت شرکتی به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کنندگان این گیاه ارزشمند در سراسر کشور بهترین قیمت بابونه را با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت بابونه سفید

عرضه بابونه سفید به هرکجا که شما بخواهید:

عرضه بابونه سفید با قیمت عمده و مناسب در بازار بابونه روزبروز موجب افزایش رضایت مندی مشتریان این شرکت گشته است.

بابونه سفید عرضه شده در این محل فروش بابونه ۱۰۰% ارگانیک بوده و کاملاً طبیعی و خشک شده در بسته بندی های مناسب می باشد.

بابونه سفید به صورت خودرو در دشت های ایران به وفور یافت می شود و کشاورزان و افراد محلی برای رسیدن به سود این گیاهان را جمع آوری می کند، از این رو به دلیل خودرو بودن این گیاه و عدم دخالت انسان در فرایند رشد گیاهی هیچ گونه کود و سمی در بابونه سفید وجود ندارد و به اصطلاح ارگانیک و کاملاً طبیعی گفته می شود.

در صادرات گیاهان دارویی از جمله بابونه سفید بحث ارگانیک بودن همیشه داغ بوده و برای عرضه گیاهان دارویی از جمله بابونه سفید به بازارهای خارجی باید برگه تأیید ارگانیک بودن گیاه را ارائه دهیم.

بابونه سفید عرضه شده در این مرکز فروش بابونه، در انبارهای محل جمع آوری و تولید بابونه نگهداری می شود و در صورت نیاز از طریق مطمئن ترین روش های حمل و نقل آن را به دست مشتریان عزیز می رسانیم.

قیمت بابونه سفید

فروش بابونه در انواع مختلف:

بابونه در سه گونه بسیار مشهور در بازار ایران موجود می باشد:

  • بابونه گاوی
  • بابونه آلمانی
  • بابونه شیرازی

بابونه ها برحسب نیاز مشتری آماده می شوند، از آنجا که گل های بابونه آلمانی نسبت به بابونه گاوی ماندگاری کمتری دارند، بابونه آلمانی بیشتر به صورت پودر شده می باشد و کارخانجات تولیدی مواد آرایشی و بهداشتی و تولید کننده شامپو از مشتریان این نوع می باشند.

بابونه آلمانی موجود در انواع شامپوها و مواد آرایشی بهداشتی علاوه بر خواص دارویی که دارد باعث افزایش سلامت و مقاومت مو شده و خاصیت ضد التهابی آن موجب کمک به کاهش التهابات پوستی شده و به پوست لطافت خاصی می بخشد.

شرکت ها و مراکز تولید دم نوش و چای کیسه‌ای از مشتریان پر و پا قرص بابونه شیرازی و بابونه گاوی می باشد.

فروش بابونه شیرازی در طعم های تلخ و شیرین و درشت و ریز در بازار در حال انجام می باشد، که از نوع شیرین آن در صنایع تهیه چای و دمنوش استفاده می کنند.

اما مهم‌ترین گونه بابونه و یا بهتر است بگوییم پرسود ترین نوع بابونه بابونه گاوی درشت و سفید می باشد که بازارهای جهانی و صادراتی را به خود اختصاص می دهد.

اغلب مشتریان صادراتی به دنبال خرید بابونه گاوی یا چشم گاوی یا کله گاوی و یا بابونه کبیر هستند.

البته ناگفته نماند که از لحاظ خواص دارویی  و میزان ماده موثره ، هر سه گونه بابونه بسیار شبیه به هم هستند و فقط شکل ظاهری و نوع مصرف آن ها متفاوت می باشد

قیمت بابونه سفید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه