گیاه بابونه
چهارشنبه. دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / گل محمدی / فروش گل محمدی عمده از مرکز گل محمدی ایران

فروش گل محمدی عمده از مرکز گل محمدی ایران

فروش گل محمدی عمده از مرکز گل محمدی ایران با بسته بندی های ۶ کیلویی و با قیمت ۸۰ تا ۱۱۰ هزارتومان انجام می پذیرد. خرید و فروش گل محمدی خشک شده و تازه از مبدا تولید بسیار مقرون به صرفه بوده و قیمت فروش گل محمدی در شهرهای تولید کننده برای خریدار، ارزان تمام می شود.

غنچه گل محمدی و برگ گل محمدی از دیرباز در بین ایرانیان به وفور مورد استفاده بوده است.

استفاده از گلاب حاصل از گل محمدی در مراسم های شادی و غم، بسیار مرسوم م می باشد، بنابراین به دور از انتظار نیست که خرید و فروش گل محمدی در بازار های داخلی رواج بسیار بالایی دارد.

در این مرکز فروش گل محمدی ایران، انواع غنچه خشک گل محمدی و برگ گل محمدی و گل باز از مهم ترین مراکز تولید گل محمدی در سراسر ایران جمع آوری شده است و با بهترین شرایط نگهداری می شود.

قیمت فروش گل محمدی در این مرکز به دلیل بدون واسطه بودن فروش و همچنین تامین از مبدا بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

فروش گل محمدی عمده

فروش گل محمدی عمده به سراسر کشور:

  • دسترسی خریداران گیاهان دارویی از جمله غنچه گل محمدی به تمام شهر های تولید کننده گل محمدی در ایران، بسیار محدود می باشد.
  • از این رو در این مرکز فروش می توانید تمام گل محمدی تولید شده در سراسر کشور از جمله گل محمدی کاشان، قمصر، لایزنگان، آذربایجان و مشهد را در انبار شرکت مشاهده نمایید.
  • یکی از مزیت‌های انبارداری گل محمدی در این بازار فروش گل محمدی می توان به این مهم اشاره کرد که تمام استانداردهای خشک کردن گل محمدی و نگهداری آنها در جای خشک و خنک و کاملا مناسب و بهداشتی و بدور از هرگونه آلودگی مهیا می باشد.
  • بنابراین گل محمدی عرضه شده در این شرکت مناسب بازارهای جهانی و در کیفیت بالا و با قیمت ارزان می باشد.

 

فروش گل محمدی عمده

فروش گل محمدی عمده در تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، کاشان:

عرضه گل‌محمدی به بازار داخلی تهران اصفهان مشهد تبریز و کاشان آن و شیراز بسیار مشهود می باشد، و این امر به دلیل تردد بالای خریداران خارجی گل محمدی در این بازار ها می باشد.

تاجران گیاهان دارویی همیشه به دنبال با کیفیت ترین گل محمدی و با قیمت ارزان می باشند.

صادرات گل محمدی به صورت غنچه گل محمدی خشک شده و گل محمدی باز و پر گل محمدی به کشورهایی نظیر ترکیه و کشورهای اروپایی بسیار بالا می باشد.

خرید و فروش گل محمدی در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی به دلیل مصارف بالای این گیاه با ارزش در صنایع آرایشی و بهداشتی بسیار محبوب می باشد.

فروش گل محمدی عمده

قیمت خرید و فروش گل محمدی:

بسیاری از خریداران ادعا می کنند که قیمت خرید و فروش گل محمدی تعیین شده می باشد اما بهتر است بدانید که قیمت خرید و فروش گل محمدی عمده بسیار در نوسان می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

کیفیت گل محمدی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر روی قیمت آن می باشد و در صورت مشاهده نمونه است که می توان قیمت قطعی را اعلام کرد
  • نحوه برداشت گل محمدی و زمان چیدن گل محمدی که بهتر است هنگام صبح و قبل از طلوع آفتاب باشد بر روی میزان عطر و اسانس آن تاثیر گذار خواهد بود.
  • خشک کردن گل محمدی باید به گونه‌ای باشد که مانع از رسیدن نور مستقیم آفتاب به غنچه ها و گل ها باشد تا مانع از زرد شدن رنگ این گیاه زیبا شود.
  • بعد از چیدن گل محمدی و خشک کردن آن بهتر است که این گیاه را در داخل کیسه و داخل کارتن های بسته بندی شده در محیطی خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب و هرگونه آلودگی قرار دهیم.
  • میزان ماندگاری گل محمدی بسته به کیفیت آن از یک ماه تا یک سال متفاوت می باشد.
  • اگر گل محمدی خریداری شده شما به زودی تغییر رنگ داده و کیفیت خود را از دست داد باید در نحوه نگهداری آن تجدید نظر نمایید.
  • برای تهیه گل محمدی باکیفیت توصیه ما این است که از مراکز معتبر و با سابقه فروش زیاد اقدام نمایید.

فروش گل محمدی عمده

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازرگانی: فلاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09148783126
پست الکترونیکی: poonehsabzco@gmail.com

درباره ی h.fallahi

مطلب پیشنهادی

فروش غنچه گل محمدی ارگانیک

فروش غنچه گل محمدی ارگانیک برای صادرات

فروش غنچه گل محمدی ارگانیک با دارا بودن برگه تایید ارگانیک و با قیمتی بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس با ما
گیاه بابونه